Revolut, globální finanční platforma s více než 18 miliony zákazníků, představila novinku svého produktu Trezor valut. Zákazníci Revolut Metal ve Velké Británii mohou nyní získat úrok 0,7 % (p.a.) vyplácený denně ze svých spořicích trezorů v GBP.

Tímto krokem chce Revolut pomoci zákazníkům rychleji dosáhnout jejich finančních cílů nejen odkládáním peněz stranou, ale také vyděláváním předního úroku na trhu. V ČR zatím tato funkce dostupná není.

Kromě zajímavé úrokové sazby nabízí spořicí trezor zákazníkům Revolutu skutečnou flexibilitu: žádná minimální výše vkladu, výběry lze provádět kdykoli a roční úrok je vyplácen denně. Úspory zákazníků jsou navíc chráněny až do výše 85 000 GBP v rámci FSCS.

Aby uživatelé Revolutu mohli co nejvíce usnadnit růst svých úspor, umožňuje jim tento produkt zaokrouhlovat platby kartou na nejbližší celé číslo a okamžitě tak ukládat volné drobné. Uživatelé se mohou rozhodnout pro opakované vklady nebo jednorázové platby a sledovat pokrok na cestě ke svému spořicímu cíli.

Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům ve Velké Británii nabídnout nejlepší sazbu na trhu u našich spořicích trezorů s ročním úrokem, který je vyplácený denně. Vzhledem k rostoucí inflaci, která vytváří tlak na jednotlivce a domácnosti, jsou úspory klíčovým faktorem, který pomáhá lidem dosáhnout finanční nezávislosti. Je to pro nás další krok k našemu cíli demokratizovat odvětví finančních služeb a poskytovat větší hodnotu než ostatní hráči na trhu. Chceme nabízet spořicí produkt, který lidem pomůže efektivněji spořit jejich peníze a rychleji dosáhnout jejich finančního cíle.

Alan Chang, Chief Revenue Officer

Aktualizovaný produkt Spořicí trezory je nyní k dispozici zákazníkům Revolut Metal, přičemž v následujících měsících se plánuje jeho rozšíření na zákazníky Premium, Plus a Standard. Stávající uživatelé Revolutu, kteří již spoří peníze s produktem Trezor valut, si budou muset založit nový spořicí účet, aby mohli využívat úrokovou sazbu 0,7 %. V blízké budoucnosti budou Spořicí trezory přístupné i zákazníkům v dalších evropských zemích.

Zdroj: Revolut.com

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *