V Action Parku v Praze najdete mnoho skvělých aktivit, které jsou ideální pro firemní teambuildingy, večírky a další firemní akce. Bez ohledu na to, zda plánujete odměnit své zaměstnance nebo uspořádat pro ně firemní den s rodinami, neformální setkání s obchodními partnery, vánoční večírek nebo jim jen chcete dopřát trochu pohybu a zábavy, Action Park je perfektním místem. S akcemi zaměřenými na týmovou spolupráci, komunikaci a zábavu se u nás rozhodně nikdo nenudí. K dispozici je i místo pro firemní prezentaci a inspirativní projev vedení firmy.

Co se týče programu v Action Parku, délka vaší návštěvy může být přizpůsobena vašim potřebám – může trvat dvě hodiny nebo celý den! Na našem parkovišti můžete zaparkovat svá auta, případně pro vás můžeme zajistit autobusy nebo dokonce loď. Uvítáme vás welcome drinkem, rozdělíme vás do týmů a zábava může začít! O občerstvení během teambuildingu se postará náš šéfkuchař, který klidně připraví svačiny, oběd i večeři. Navíc si naši návštěvníci mohou vyzkoušet roli šéfkuchaře při grilování na velkém ofyr grilu, ke kterému připravíme různé obložené mísy, dipy, saláty a moučníky, které si mohou sami vybrat z naší nabídky. K tomu nabízíme náš bar, kde si přijdou na své pivaři, vinaři, milovníci míchaných drinků a ti, co preferují tvrdší alkoholické nápoje.

Díky poloze areálu můžete vaše akce prodloužit až do pozdních nočních hodin, protože areál se nachází na soutoku Berounky a Vltavy v odlehlé části Prahy. To vám umožňuje zahrnout do večerního programu kapelu, DJ, ohňostroj nebo třeba saxofonistku.

Pokud jde o teambuildingové aktivity, naše programy jsou navrženy tak, aby posilovaly týmovou spolupráci, zlepšovaly komunikaci mezi členy týmu a podporovaly osobní rozvoj účastníků a celého týmu. Každý účastník je něčím jedinečný, každý má jiné dovednosti a zájmy, proto kombinujeme různé teambuildingové aktivity, které cílí na rychlost, přesnost, důvtip a spolupráci. Díky širokému výběru aktivit jsme schopni sestavit program přesně podle vašich požadavků. Mezi oblíbené aktivity v Action Parku patří Fotbalové šipky, Gigantický beer pong, Lidský stolní fotbal, Minové pole, Basket Connect, Týmová vlákna, Skupinové lyžování, originální Action Park štafeta a mnoho dalších. Kromě hlavního programu obvykle připravujeme také další doprovodné aktivity, jako je stolní tenis, badminton, Mölkky, Spin Ladder, Kubb original, Petanque a další.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *