Poslední dva roky cestování vůbec nepřály a dostat se mimo Evropu bylo pro většinu obyvatel našich končin minimálně obtížné. Letos jsou už ale vyhlídky příznivější, a tak předtím, než se rozhodnete, kam vyrazíte, není na škodu se nechat trochu inspirovat. Cestovatelský blog Nomadic.cz přináší velké množství příběhů a cestovatelských dobrodružství ze zemí, kam se lidé normálně na dovolenou nevydávají. 

Nomadic
Nomadic

Můžete tak snadno zavítat a prožít cestu po transsibiřské magistrále až do Mongolska a poté do Číny. Dozvíte se jaké to je cestovat vlakem v Indii. Další neuvěřitelná cesta vede do tajemného Íránu a odkrývá pravou tvář, štědrost a pohostinnost místních obyvatel. A co takhle projet Hedvábnou stezku starou Ladou Niva? Nebo zavítat na safari do parku Serengeti v Africe? Život budhistického mnicha by si určitě mnoho lidí rádo na pár dní vyzkoušelo nebo se o něm alespoň něco více dozvědělo. Chtěli byste na noční výstup do sirných dolů v Indonésii nebo se podělit o slepici s vesničany v Nepálu? To vše a mnohem více se dozvíte na cestovatelském humorném blogu Nomadic.cz.

Cestování s nomádic.cz vás uchvátí
Cestování s nomádic.cz vás uchvátí

Nejedná se však o pouhý popis navštívených míst, jsou zde příběhy se vším všudy. Příběhy s prvky černého a jízlivého humoru a nebytným nadhledem. Kromě cestovatelských blogů, zde můžete shlédnout i cestovatelská videa ze zmíněných cest a dozvědět se něco o bezpečnosti na cestách a praktických tipech pro cestování do těchto netradičních zemí.

Pro koho je ten cestovatelský blog určen? Pro všechny, kteří se chtějí cestování bavit, nechat se inspirovat. Dále pro všechny, kdo nemají dostatečný počet bláznů ve svém okolí, kteří s nimi cesty podobného ražení absolvovali nebo sami nemají dostatek odvahy, ale cestování a objevování neznámého je zajímá.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *