S narůstajícími cenami piva nastává trend vylidňování hospod na vesnicích. Na druhou stranu si hasiči otevírají svoje spolky, lidé si vytváří své kluby. V těchto případech pak nesmí pivo samozřejmě chybět. Řešením jsou dodávky piva až domů či na jiné místo konání akce.

Pivo

Pivo se díky moderním technologiím stává mnohem dostupnější než dříve. Bez ohledu na to, zda hledáte pivní chladič, dávkovač piva nebo karbonizátory, mezi tolika značkami a modely na trhu se rychle ztratíte.

Jsme si jisti, že si téměř každý čas od času rád dá vychlazené, čerstvě točené pivo. Není proto divu, že dávkovací systémy a výčepy nacházejí uplatnění nejen v gastronomii, ale stále častěji i při soukromých oslavách. U nás si můžete pořídit jak různá výčepní zařízení, tak bohaté příslušenství k nim. Provádíme sanitace, servis záruční i pozáruční a samozřejmě prodáváme v naší pivotéce i sudové pivo.

Vyberte si vhodné výčepní zařízení

Pamatujte, že výčepní zařízení je dlouhodobá investice. Před pořízením tohoto zařízení musíte pečlivě zvážit, co je pro vás důležité a jaké funkce musí mít vybraný přístroj. Udělejte si čas a prohlédněte si naši širokou nabídku cenově dostupných pivních chladičů, mobilních výdejníků a vysoce kvalitních výčepních systémů připravených k použití nejen doma, ale i v profesionálním provozu. Jsme přesvědčeni, že i na našem webu najdete výčepní stojan na pivo, který splní vaše designové požadavky.

Čepování je obzvláště snadné a zábavné s jedním z našich mobilních výčepů. Ať už pořádáte rodinnou oslavu nebo hasičskou zábavu, rádi vám dodáme vše potřebné. Pokud nechcete hned kupovat výčep, můžete využít naší služby půjčovny výčepního zařízení a vyzkoušet si stroj nanečisto.  

Pokud jste neradi stereotypní můžete zkusit něco nového a uvařit si vlastní pivo doma. V naší nabídce naleznete široký sortiment potřeb pro domovarníky. Působíme po celé Jižní Moravě, ale pokud to k nám máte daleko i tak máme pro Vás řešení, jelikož spolupracujeme s externími dopravci, kteří nám vozí radost po celé republice.  

Použitím přístrojů z našeho sortimentu zajistíte vynikající chuť a kvalitu nápojů a zvýšíte jejich trvanlivost. Jednoduché ovládání vám usnadní obsluhu vašich hostů při menších i větších akcích. Už se nemusíte ohlížet na vysoké ceny piva v hospodách. Moderní zařízení na čepování piva si můžete pořídit třeba do své garáže.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *