Pokud hledáte kombinaci adrenalinu a nezaměnitelné zábavy, není nic lepšího než paintball. Paintball Praha Vám nabízí jedinečný zážitek plný vzrušení a nespočtu nezapomenutelných chvil.

Zábava pro Všechny Věkové Kategorie

Možná Vás překvapí, že paintball je hra určená nejen pro dospělé, ale i pro děti. Důkazem toho jsou desítky spokojených a nadšených třídních kolektivů. Dětské oslavy v rámci Junior paintball jsou kapitolou samy o sobě. O Vaše děti se starají přátelští a zkušení organizátoři.

V pražské Paintball Prague aréně naleznete celkem 5 hřišť. Junior paintball v Praze, se odehrává na tematickém Vietnam hřišti. Hřiště je krásně kompaktní, s dostatkem překážek, za kterými se skryje nejen Vaše dítě, ale i Vy. Taktika je nutností a sehranost je klíčem k úspěchu. Po setmění přicházejí na řadu reflektory, které z Vás udělají noční hrdiny.

Paintball-prague.cz - Nuklear city
Zahrajte si v paintball v Nuclear Town

Největším lákadlem Paintball Prague je nejnovější hřiště jménem Nuclear Town. Hřiště je inspirované mapou Nuke Town z nejznámější střílečky Call of Duty.

Pro větší skupiny je zde paintballové hřiště „Vojenská základna. Tady se vyřádí každý milovník těžké techniky. Vstup do nejpropracovanější paintball arény v Praze hlídá stíhačka MIG21, uvnitř se pak schováte v obrněném transportéru jako pravé komando. Nebo chcete raději začínat v opuštěném baru ve stylu apokalyptických filmů?

Hry trvají přibližně pět minut, což znamená, že si můžete užít mnoho kol a zažít neskutečné dobrodružství. Organizátoři vás seznámí s pravidly a scénářem před každou hrou, což zajišťuje plynulý průběh a maximální bezpečnost.

Dárek Plný Adrenalinu

Paintball Prague není jen o hře. Může to být také originální dárek pro každou příležitost. Dárkový poukaz na paintball je zárukou skvělého zážitku pro milovníky adrenalinu. Ať už je to rozlučka se svobodou nebo nezapomenutelný dárek pro blízkého, paintball je vždy trefou do černého.

Zlepšujeme Pracovní vztahy skrz Paintball

Paintball se stává stále oblíbenější aktivitou pro zlepšení pracovních vztahů. Přináší do firemního prostředí nejen zábavu a dobrodružství, ale také posiluje týmovou soudržnost. Dvouhodinová akce s různými scénáři a odpočinkovými pauzami je ideálním prostředím pro budování kolektivního ducha. Teambuilding v Paintball Prague nabízí i spoustu dalších zajímavých aktivit a doplňkového programu.

Paintball Prague: Unikátní Areál

Po adrenalinovém zážitku či v průběhu na vás čeká příjemné autentické zázemí s vybaveným barem.

Paintball bar

Pro milovníky grilování je k dispozici gril, kde si můžete ugrilovat maso od místního řezníka. Odpočinou si můžete v chill-out zóně a pokud máte odvahu, můžete si zkusit hod sekerou a ukázat svou přesnost.

Přijďte zažít svět paintballu a adrenalinové zábavy v Paintball Prague. Pro více informací navštivte webové stránky na adrese Paintball-prague.cz a objevte i další vzrušující aktivity.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *